על לנדאו קרוואנים

לנדאו קרוואנים מקבוצת “לנדאו תקשורת” היא חברה מובילה להשכרת קרוואנים איכותיים למטרות שונות בתחומי ארץ ישראל. הקרוואנים שאנו מציעים הינם מתוצרת חברת Weinsberg הגרמנית ונחשבים לקרוואנים הטובים, המצוידים והמפנקים בעולם. פתרונות השכרת הקרוואנים שלנו מותאמים לתקופות ארוכות וקצרות ולמטרות השכרה שונות. החברה מנוהלת ובבעלות היזם וחובב הקרוואנים אלי לנדאו.

קרוואנים איכותיים במחיר המשתלם ביותר

הקרוואנים שאנו מציעים להשכרה הם החדישים והמפוארים ביותר הקיימים בארץ (2017). בכל זאת, הקרוואנים מוצעים להשכרה במחיר אטקרטיבי שהופך את ההשכרה למשתלמת במיוחד, במקרים רבים הדבר משתלם יותר מהשכרת צימר או אפילו בית הארחה. השילוב של איכות גבוהה ומחיר אטרקטיבי במיוחד הופכים את ההחלטה להשכיר קרוואן אצל לנדאו קרוואנים לכדאית במיוחד.

שוכרים קרוואן בפעם הראשונה?

אנו מודעים לכך שחלק מלקוחותינו מעולם לא שכרו קרוואן בעבר ומעונינים במידע מקדים ויעוץ טרם הטיול שלהם ברחבי הארץ. לקוחות אלו יקבלו את כל המידע וההדרכה שהם צריכים כדי להנות מחוויה מהנה בשטח הכוללת התייחסות לתפעול הקרוואן, חיבור הקרוואן לנגרר, נסיעה עם קרוואן, הוראות בטיחות וכל מידע אחר שהלקוחות צריכים לטיול מהנה ושוטף.

שירות לקוחות

טרם השכרת קרוואן, אנו מקפידים להכין אותו בכל היבט על מנת שהלקוח יזכה להנות מקרוואן, נקי, מתפקד ונעים.

סמוך לנסיעה בקרוואן הלקוח יקבל הדרכה מפורטת על תפעול הקרוואן.  בנוסף, בזמן השכרת הקרוואן אנו מתחייבים לתת שירות ומענה לשוכרים ולעמוד לרשותם בשעות הפעילות של משרדינו.

איסוף הקרוואן ממרכז הארץ

חניון הקרוואנים שלנו ממוקם בפתח-תקוה. יש לתאם מראש לפני ביקור בנקודת האיסוף.
בסיום תקופת ההשכרה יש להחזיר את הקרוואן לחניון של לנדאו קרוואנים.

אנו משוכנעים שתהנו מבילוי מיוחד ומהנה בקרוואנים שלנו!

בברכת נסיעה נעימה ובטוחה ובילוי מהנה בקרוואנים שלנו,
אלי לנדאו,  מנכ”ל לנדאו קרוואנים.