השכרת קרוואן לאירוע

השכרת קרוואן לעיתים הוא הפתרון המתאים ביותר ללינה ולשהות בסמוך לאירוע המתקיים בטבע. הקרוואן חוסך ממכם סחיבת ציוד וכולל את כל מה שאתם צריכים לאירוע. התשתית והציוד זמינים ונמצאים בהישג יד. השירות מתאים לאנשים, גופים וארגונים הצריכים לשהות במקומות שונים ברחבי הארץ כמו פסטיבלים, הפקות אופנה ואירועי טבע שונים. לעיתים השכרת מבנה אינה אפשרית מכוון שהאירוע מתקיים באזור מרוחק משטח בנוי. יחד עם זאת גם אם ניתן לשכור חדר, שימוש בקרוואן הוא פתרון זול יותר, נוח ומשתלם מפתרונות כמו בתי מלון והארחה.
הקרוואנים שלנו בעלי יכולת להיות מתאימים לסוג האירוע שלכם. התקשרו אלינו והתייעצו איתנו לגבי מטרת השימוש בקרוואן ונתאים את הקרוואן עבור האירוע שלכם.

למי מתאים השירות?

השכרת קרוואן לסוגים שונים של אירועים מתאימה לגורמים המעונינים להשכיר קרוואנים באופן מידי או בהודעה מוקדמת כדי לשהות בטבע לצרכים שונים שאינם קשורים בהכרח לפנאי ולנופש.

 • אירועים בטבע
  במקרה והנכם מתכוונים לבלות באירועי טבע שונים כמו מסיבות, פסטיבלים, כנסים, באפשרותכם להשכיר קרוואן עם כל הציוד המתאים לקמפינג ושהות בטבע. בין לקוחותינו נמנים חברי ברנינג מן וחברות להפקות מסיבות בטבע.
 • אירועים חדשותיים
  השכרת קרוואן מתאימה לגורמים המעונינים לסקר אירוע שלא נמצא בסמוך לאזור בנוי כגון גופי חדשות שונים המעונינים לסקר אירוע מרוחק הנפרש על תקופה לא ידועה. בין לקוחותינו ניתן למנות את חברות החדשות המובילות בארץ.
 • הפקות
  הפקות מאופיינים בצוותים ואנשי מקצועי שצריכים לשהות בסמוך למקום האירוע עם ציוד מתאים ונוקודות חשמל. הקרוואנים המרווחים שלנו מותאמים להשכרת קרוואנים להפקות בטבע, כולל הפקות פרסומות, הפקות אופנה ועוד. הקרוואנים שלנו מתחברים לציוד

מה כוללת השכרת קרוואן לאירועים?

הקרוואנים כוללים את כל מה שאתם צריכים: מיטות, חדרי שירותים, אמבטיות, טלויזיה, מטבח מאובזר, מים וחשמל.

בנוסף הקרוואנים של לנדאו יכללו את כל מה שאתם צריכים כדי שתתרכזו באירוע שלכם ולא בהשרדות בטבע.

 • הקרוואן מרווח במיוחד וכולל מקומות אחסון לציוד רב.
 • אפשרות להסעת הקרוואן ליעד האירוע, במקרה שאין לכם רכב גורר.
 • אפשרות להשכיר קרוואן באופן מידי.
 • ציוד נלווה לשהות ממושכת בטבע: כולל ציוד שטח למדבר, לחורף וציוד קמפינג.
 • קרוואנים גדולים במיוחד המתאימים לצוותים.