למרות החום הכבד של אוגוסט, הילדים שמסתובבים משועממים ומחפשים פעילויות והפעלות, העבודה הבלתי נגמרת וענייני השגרה והיומיום, חשוב לזכור שאוטוטו זה נגמר ומתחיל ספטמבר הנפלא, או ש..רגע, עונת החגים בפתח עם עוד המון ימי חופש שיוצאים השנה על ימי סוף השבוע שגם כך הם עמוסים במטיילים, בעומסים, בתורים בלתי נגמרים באתרי הנופש הגדולים ובמחסור בחדרים פנויים בצימרים ובמלונות.

חגי תשרי

תקופת חגי תשרי היא תקופה שכולה משפחתיות, חום ואהבה וכאשר מבקשים לשלב את המרכיבים הללו לסלט הנקרא חופשה משפחתית, אין טוב יותר מאשר טיול קרוואנים שגם מחזק את החיבור המשפחתי בין ההורים לילדים, גם מעניק לילדים חוויות מרגשות וחדשות שבוודאי מעטים מחבריהם חוו כבר, גם מייתר את הצורך לחפש ולתור אחר חדרים יקרים במלונות ובצימרים ובעיקר מעניק תחושה של חופשה אמיתית במרחבי ישראל ואוצרות הטבע המופלאים שלה מדן ועד אילת.

 

עם טיול קרוואנים לכל המשפחה בתקופת החגים תוכלו לבנות מסלול ייחודי ומעניין המתאים לכם ולרצונותיכם, בין אם מדובר על קמפינג ארוך ביער או על מעבר בין חופים ומאגרי מים לאורך שביל ישראל, בין אם מדובר על נסיעה בדרכים מדבריות בדרום או על שיוט ירוק בצפון הארץ ועוד ועוד.

 

מטרת היציאה לחופש עם המשפחה היא לצאת מהשגרה, לברוח מקירות הבטון ולהבין כי החיים הם סך החוויות שתזכו לחוות והילדים שלכם, בדיוק כמוכם, צמאים לאטרקציות חדשות ולהרפתקאות החורגות מבריכה, חדר אוכל, הליכה לקניון וטלוויזיה ואת כל אלו טיול קרוואנים יכול, מסוגל וצריך להבטיח.

 

מה תמצאו בקרוואן?

הנסיעה בקרוואן מאפשרת תחושה של בית מחוץ לבית, עם כל מה שמשפחה צריכה ליהנות ממנו במהלך טיול- מטבח מאובזר עם כל המכשירים החשמליים החשובים, עם כיריים לבישול, עם מים חמים, מיטות נוחות ומפנקות, שירותים ומקלחות עד שבכלל לא תזכרו שאתם, למעשה, חיים בתוך רכב.. חניוני הקמפינג והלילה הפזורים לאורכה ולרוחבה של המדינה מאפשרים הצטיידות בכל מה שחשוב, הטענת הגנראטורים, מילוי מיכלי המים וריקון הפסולת ומאפשרים מגוון פעילויות נופש ופנאי לכל המשפחה.

 

חגי תשרי השנה הולכים להיות חגיגיים, מפתיעים, חווייתיים ובלתי נשכחים עם טיול קרוואנים, אל תתנו לילדים שלכם, ולעצמכם, לפספס את ההזדמנות לחזק את הקשר המשפחתי, ליצור זיכרונות מדהימים שילוו אתכם לאורך שנים ובעיקר לנסות משהו חדש לכבוד השנה החדשה.