רבים מאתנו רגילים לחיות בבית הפרטי שלנו ואנחנו כבר לא מכירים את הארץ כמו שההורים שלנו הכירו אותה. בישראל יש הרבה מאוד מקומות מדהימים בחיק הטבע שיכולים לרתק אותנו ולספק לנו רגעים רבים של הנאה וגילוי. אחת הדרכים המעולות והמקוריות ביותר להכיר באמצעותן יותר טוב את הארץ שלנו היא טיול קרוואנים. טיול זה יכול לספק לנו אפשרות לטייל באופן בלתי אמצעי בכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום כאשר אנחנו יכולים לבחור איפה אנחנו רוצים לחנות עם הקרוון וללון במשך הלילה.

 

טיול קרוואנים – לחוות את הצפון באופן אחר

טיול קרוואנים יכול לאפשר לנו לחוות את צפון הארץ שלנו באופן אחר ומיוחד יותר. בצפון אנחנו יכולים לטייל בהרבה מאוד פינות חמד ולהתנייד באמצעות קרוון. היתרון של הקרוון הוא שאנחנו יכולים לחנות אותו בפרקים ובחניונים המיועדים לכך ולטייל באופן רגלי בשמורות טבע. אנחנו יכולים לטייל עם קרוואן באזור הגליל, באזור הכנרת או באזור רמת הגולן. טיול בקרוון יכול להיות חוויה מהנה מאוד במשך כל עונות השנה.

 

טיול קרוואנים – לחוות את הדרום והמדבר בלי תיווך

טיול קרוואנים יכול לאפשר לנו גם לחוות את הדרום ואת המדבר בלי תיווך ובאופן ישיר. כאשר אנחנו לנים בלב המדבר בקרוון אנחנו יכולים ליהנות מהשקט והיופי המדברי בלי אף הפרעה. הנאה זו יכולה להיות חוויה מאוד רומנטית לזוגות והיא יכולה להתאים מאוד גם למשפחות עם ילדים. אם אנחנו רוצים שתהיה לנו הזדמנות לקחת פסק זמן וליהנות מחופשה שקטה ומבודדת אז הבחירה לרדת למדבר בדרום עם קרוון יכולה בהחלט להתאים לנו ולאפשר לנו ליהנות מחופשה בלתי נשכחת כמו שאף פעם לא הייתה לנו קודם.

להשכרת קרוואן משפחתי לטיול בלתי נשכח – לחצו כאן