מעוניינים לצאת לחופשה ייחודית, מרתקת, שונה מכל מה שחויתם עד כה? מחפשים נופש מושלם שיאפשר לכם להגיע לכל פינה בארץ שתרצו לבקר בה, כולל המקומות שאף פעם לא חלמתם שתגיעו אליהם בצורה מתוכננת?
אם אתם מעונינים לצאת לחופשה מיוחדת בטבע, בתנאים של בית הארחה, חברת לנדאו קרוואנים, החברה המובילה להשכרת קרוואן בישראל, מציעה לכם קרוואנים מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו לצאת לחופשה בחיק הטבע ולהרגיש בבית. עם קרוואן להשכרה, תוכלו לבחור לעצמכם עם איזה נוף תקומו בבוקר, ובאילו מקומות לבקר בכל יום במהלך הטיול שלכם.
החלטתם לשכור קרוואן בשעה טובה. אלו הדברים שחשוב לקחת בחשבון:

השכרת קרוואן- גודל הקרוואן שתרצו לשכור

אם יצא לכם להסתכל ברשת או אפילו באתר לנדאו קרוואנים, וודאי הבחנתם שקיימים סוגים שונים של קרוואנים, כשכל אחד מתאים למטרה אחרת.
במידה ובחרתם לגרור את הקרוואן בעצמכם (באמצעות רכב צמוד), תצטרכו לבדוק האם הרכב איתו אתם יוצאים לחופש מתאים לגרירה. לפני הכל, בררו האם קיים וו גרירה ברכב, ומה כושר הגרירה שלו.
קרוואנים המתאימים לזוג או משפחה קטנה (עד 4 נפשות) יתאימו בד"כ לרוב סוגי הרכבים הפרטיים.
קרוואנים להשכרה שהם גדולים יותר, המתאימים ל-6 או 7 נפשות יצריכו מכם להשתמש ברכב גדול יותר.
אם אתם רוצים לדעת כיצד מחברים את הקרוואן לרכב, תוכלו לקרוא עוד בפרק ה-5 של המדריך שלנו.

מספר הנפשות שתשהה בקרוואן

פרט נוסף אותו יש לקחת בחשבון לפני השכרת הקרוואן לטיול שלכם, הוא מספר הנפשות שישהו בו.
בכל קרוואן תוכלו להנות ממיטה זוגית אחת עם מזרן אורתופדי. בהתאם לסוג וגודל הקרוואן, יתווספו מיטות נוספות המתאימות למבוגרים נוספים/ילדים.
לעיתים פינת האוכל בקרוואן תתקפל ותהפוך למיטה זוגית, ולעיתים תתווסף מיטת קומותיים עבור ילדכם. אצלנו בלנדאו קרוואנים תוכלו למצוא קרוואנים מודולריים המתאימים לכל אחד מהצרכים שלכם: קרוואנים קטנים להשכרה (4-5 נפשות), קרוואנים גדולים ומפנקים המתאימים ל6 אנשים בוגרים ולעד 7 נפשות בסך הכל.
בחיפוש אחר קרוואנים להשכרה כדי להתפנק בחופשה שלכם, וודאי תקבלו הצעות מחיר שונות הכוללות סעיפים שונים (אביזרים נלווים לקרוואן, ציוד בסיס כמו מיטות ושולחנות ועוד), חשוב מאוד לברר היטב מה כוללת ההצעה ולא לגלות ביום החופשה שלכם שקיבלתם קרוואן שלא באמת מתאים לצרכים שלכם.
הטיפ  הקטן שלנו: מומלץ לבחור קרוואן המכיל מיטה אחת יותר ממה שצריכים באמת, בעיקר כשמדובר על משפחה המגיעה לחופשה עם ילדים.


מטבחון ומקום ייעודי לאכילה

בין אם יצאתם במסגרת משפחתית, ובין אם אתם עם חברים, חשוב מאוד לברר האם יש לכם די מקום כדי להכין ארוחות משותפות. האם בקרוואן יש מטבח מאובזר עם כל החפצים הדרושים לכם, והאם ניתן לאכול בפינת האוכל שבו בלי להדחק ולקפל את הרגליים.

אם הקרוואן מיועד בעיקר לשינה, ואתם מעדיפים להדליק את האש מחוץ לקרוואן או לאכול בחוץ, תוכלו כמובן להסתפק במטבחון קטן הנמצא בקרוואן ומאבוזר במה שצריך, ולא יותר מזה.

תוספות חיוניות

  • שירותים ומקלחון- ברוב הקרוואנים יש שירותים ומקלחון.
    אם אתם זוג צעיר, תוכלו להסתפק במקלחון קטן, אולם אם אתם משפחה גדולה שיוצאת לחופשה לזמן רב, מומלץ לבחור בקרוואן שיש בו מקלחת חיצונית ושדה שירותים נוסף.
  • ציוד משלים- בחלק מחברות השכרת קרוואנים, תוכלו למצוא ציוד משלים, שישמש אתכם במהלך החופשה ויחסוך מכם כל מיני הוצאות מיותרות, למשל: מנגל, ציליה, חומרי ניקוי, שולחן קמפינג ועוד.

עלות השכרת הקרוואן

לאחר שבדקנו את התאמתו של הקרוואן לצרכים האישיים שלנו, ניתן לגשת לסעיף המחיר.
קרוואן מאובזר ברמה הגבוהה ביותר יעלה לכם כ-900 ₪ ללילה אצלנו בלנדאו קרוואנים, כשאתם זוכים לתנאים מיוחדים בשיטת הכל כלול בתשלום אחד: מיטה זוגית ומיטות ילדים מרווחות, ציליה ענקית, מיכל מים ענק, שולחן נפתח לפיקניק וכסאות, ביטוח וגז ועוד ועוד. מחירו של קרוואן פשוט יותר, המתאים למספר נפשות קטן יותר יכול להסתכם גם ב500 ₪ ללילה.

 

לאחר בחינת כל הפרמטרים החשובים הללו, תוכלו להחליט על הקרוואן המתאים ביותר עבור החופשה המשפחתית שלכם.

בהצלחה!