מי לא חולם לפעמים לעזוב הכל, לעשות הפסקה כזו באמצע החיים,  מהשגרה, מהמחויבות, מהעבודה והמסגרות, לארוז כמה חפצים ולצאת לטיול ארוך ומפנק?  אין פתרון נהדר יותר לכך מאשר השכרת קרוואן לטווח ארוך. אז אנחנו ב”לנדאו קראוונים“- חולמים ומגשימים חלומות.

השכרת קראוון בישראל

בוודאי אין צורך לספר לכם על הפופולאריות של השכרת קראוונים . בכל העולם, ובישראל בפרט, הופכת האפשרות לטיולים עם קרוואן להשכרה פופולאריים יותר ויותר – ולא בכדי. אין ספק כי השכרת קרוואן בארץ מאפשרת טיול קסום בטבע בנוחות מרבית, ולינה בכל מקום בו תעצרו.

השכרת קרוואן לטווח ארוך – אינספור אפשרויות ומסלולים לטיולים

ממש כמו במקומות רבים אחרים בעולם- עסקאות ההשכרה של הקראוונים נבדלות ביניהן בלא מעט פרמטרים, בניהן משך ההשכרה. אנשים רבים מעוניינים לשכור קראוון לתקופה קצרה, של מספר ימים בודדים, בעוד אחרים מחפשים קראוון לתקופות ארוכות יותר – של שבועות או אפילו חודשים.

מסלולי הטיול בארץ הם רבים ומגוונים. חלקם הגדול של אותם מסלולים עונים בהחלט לצורך בשהייה לטווח ארוך ומאפשרים חניית קרוואנים, תוך מתן שירותים נלווים כמו חיבור נוח לחשמל ולנקודת מים, חדרי שירותים ומקלחות זמינים ונקיים, ואפילו אטרקציות,

כיצד נבחר בקראוון המתאים לנו?

כיום קיימים מגוון קרוואנים להשכרה, הנבדלים זה מזה בגודל ובכמות האנשים שהם יכולים להכיל; ובנוסף – גם באיכות כלי הרכב ובאבזור הנוסף שהוא מציע לנופשים בו. בלנדאו קראוונים תוכלו למצוא מבחר קרוואנים איכותיים, אשר יציעו מטבח מאובזר, מיטות נוחות לפי מספר האנשים שיוצאים לטיול, חדרי שירותים  ואמבט מפנק, פינות טלוויזיה ועוד פינוקים ושדרוגים. חשוב לתכנן את אופי הטיול ולהיוועץ בצוות שלנו על מנת להבין מהם מאפייני הקרוואן והאם אלו מתאימים לצרכיכם.

מתי נזדקק לשירות קראוון להשכרה לטווח ארוך?

באילו מצבים נשקול השכרה לטווח ארוך? כאשר אנחנו יוצאים לטיולים הנערכים באמצעות קראוונים, היכולים להימשך לפרק זמן ארוך יחסית. כדוגמת טיול משפחתי או זוגי לאורכה ולרוחבה של המדינה העובר בין מספר חניוני קראוונים.

מתי עוד? אם אתם בעלי “עסק נודד” אשר נמצא הרבה בשטח ובתנועה,  הקראוונים משחקים תפקיד מקום משמעותי בנוחות שלכם. כאשר עסק נמצא בשהות בשטח לתקופה מוגדרת – לדוגמא בעת פרויקט או יריד נקודתיים – הוא נדרש לתשתיות שיאפשרו לו את השהות הזו. אחת התשתיות העיקריות, הם הקראוונים העשויים לשמש כפתרון רב תכליתי= משרד, מקום מכירות, מקום אחסון וכן הלאה.

כיצד השכרת קראוון לטווח ארוך משפיעה על התמחור?

אין זה מן הנמנע כי משך ההשכרה של הקראוון הוא מהגורמים המרכזיים המשפיעים על התמחור, מן הסתם השכרה ארוכה יותר, משמעה עלות מצטברת גדולה יותר. עם זאת, ייתכן מאד שבחישוב לפי יום – עלות ההשכרה דווקא תהיה נמוכה יותר.

בלנדאו קראוונים תמצאו תמחור משתלם וכדאי על השכרה לפרקי זמן ארוכים. מה שעשוי להפוך את הבחירה לתקופות הארוכות למשתלמת יותר. כך שבמקרים מסוימים כדאי אפילו להאריך את משך ההשכרה, על מנת ליהנות מהנחה משמעותית מהבחינה הזו.

דגשים בהשכרת קראוון לטווח ארוך

אין ספק כי הבחירה לחוות את נופי ארצנו, באמצעות קראוון להשכרה היא בחירה שונה, מעניינת, מפנקת, נוחה לכל מטייל ובנוסף אינה כרוכה בעלויות גבוהות.

יש לזכור כי לא בהכרח  כל חברה המציעה השכרה של קראוונים אכן מספקת פתרונות לטווח ארוך. הדבר תלוי בין היתר בהיצע הקראוונים של החברה, כך שייתכן בהחלט מצב בו חברה עם צי גדול של קראוונים תציע השכרה לפרקי זמן שונים, כולל כאלה הנחשבים לארוכים. אתם מוזמנים להיוועץ באנשי המקצוע שלנו, לבדיקת התאמת הקרוואן שאתם שוקלים להשכיר לצרכים שלכם וליכולת הגרירה של הרכב.

ומעל לכל, צוות לנדאו קראוונים מאחל טיול מהנה!