השכרת קרוואן עם לנדאו קרוואנים- אל תשכחו את הביטוח

השכרת קרוואן הוא כבר מזמן לא רק טרנד למיטבי לכת. מדובר באטרקציה פופולארית אשר הולכת וצוברת תאוצה בקרב משפחות, זוגות וכן, גם לאלו המבקשים קצת זמן לבד ושואפים להתרחק ולהתנתק.

אין זה מפתיע שחושבים על כך- השכרת קרוואן עם לנדאו קרוואנים מאפשרת לכם חופשה מפנקת בכל מקום שתבחרו: בשטח, בטבע ובחוף הים- הכל אפשרי וישים. הקרוואנים נוחים, מאובזרים ומפנקים. מתאימים למשפחות הבוחרות חווית טיול שונה וגם השכרת קרוואן לאירוח ואירועים יוקרתיים וייחודיים.

יתרונות השכרת קרוואן

הקרוואן מאפשר לצאת מהבית , אבל  באותה העת להישאר בו, להיחשף אל נופים חדשים, לפגוש אנשים, לתור את הארץ, אך עדיין להישאר באזור נוחות מוגן וחמים.

אחד הפרמטרים החשובים בהשכרת קרוואן, הוא נושא הביטוח לקרוואן. מדובר בנושא מהותי ומומלץ לתת עליו את הדעת. מטבעו, הקרוואן משלב הן את הבית והן את הרכב ועל כן הביטוח של הקרוואן צריך לאגד אף הוא את כל הסיכונים והסעיפים הרלוונטיים לאורח חיים זה.

כל המידע שחשוב לדעת על ביטוח לקרוואנים במאמר הבא:

ביטוח קרוואן- מה המשמעות עבורכם

לרוב הביטוח של הקרוואן הוא תלוי דגם, מצב שמישות, האם שופץ או נכללו בו תוספות וכמובן האופן בו הוא משמש באופן שוטף . כמובן כי קיים הבדל בין קרוואן נייח, אשר לרוב מחנה במקום אחד לבין אלו אשר משתמשים בקרוואן לצורך טיולי סוף שבוע וחופשות. חשוב לציין כי בשני המקרים יש לבחור בסעיפים המכסים על סיכון אפשרי. אם אין לכם סעיפים ייחודיים בפוליסה ייתכן שתידרשו לשלם נזקים מכיסכם ולכן שאלו על כל הסעיפים המיוחדים על מנת לקבל כיסוי מלא.

סעיפי הביטוח בפוליסה

סעיפי הביטוח נחלקים בעיקר בין נזקים הנגרמים כתוצאה מהנסיעה ומהשימושים שעושים בו לבין נזקים הנגרמים לו בהיותו מקום מגורים:

  1. ביטוח של הקרוואן על כל תכולתו- נושא חשוב מאוד הנובע מהעובדה כי אתם מחזיקים בו את כל הרכוש שלכם שנועד לחופשה או למגורים. החל מבגדים וחפצים אישיים ועד למכשירי חשמל וריהוט, כמו מתקני בישול, טלוויזיה או מחשב ומיטה ושולחן.
  2. מקרה שריפה- סעיף הכולל מקרה של תאונה או דליקה כלשהי(חשוב מכיוון שהקרוואן משמש גם לבישול), כולל הצתה בזדון
  3. נזקים כתוצאה משיטפון, סערה או כל נזק טבע שאפשר לחשוב עליו, כולל רעידות אדמה. קרוואנים מועדים לפורענות משום שבמהותם הם חשופים יותר למפגעי טבע.
  4. סעיף תאונות- כל תאונה אשר נגרמת כתוצאה מהתנגשות, התהפכות, תאונת דרכים רגילה, בדיוק כמו כל רכב שמבוטח בצורה כזאת. צריך לקחת בחשבון את תצורת הקרוואן ולהבטיח שתאונות הייחודיות לו ולגודל שלו יכוסו גם הם.
  5. מקרה גניבה-גניבת הקרוואן על כל התכולה שלו, בגלל מחיר התכולה.
  6. תאונות אישיות-חשוב מאוד כי תבטחו את עצמכם נגד תאונות אישיות אשר נגרמות בשימוש במתקני הקרוואן.
  7. סעיפים חשובים נוספים הנוגעים להשכרת הקרוואן תוכלו לקרוא במדריך המלא להשכרת קרוואנים.
לנדאו השכרת קרוואנים-נוחות, הנאה ובטחון

יתרונות הקרוואן הם בראש ובראשונה הנוחות וההגנה, התחושה הביתית והניידות . חברת לנדאו קרוואנים, החברה המובילה להשכרת קרוואן בישראל, מציעה לכם קרוואנים מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, הצוות שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומידע בנוגע לבחירת הקרוואן וכן בנושא ביטוח הקרוואן, כך שתוכלו לצאת לחופשה בחיק הטבע ולהרגיש בבית-כל זאת בראש שקט וללא כל דאגות. החורף הנוכחי הוא הזמן המושלם להשכיר קרוואן ,לחוות טיול בטבע ולחוש אותו בעונה הגשומה מבלי להירטב כאשר אתם מוגנים מהקור ויכולים להתכרבל בחמימות בקרוואן.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לייעץ ולסייע בבחירת הקרוואן המושלם עבורכם!