משחקים בטיול קרוואן

טיול קרוואנים משפחתי הוא ללא ספק אחת החוויות הייחודיות והמגבשות שכל משפחה יכולה לעשות למען עצמה. נופים קסומים, הרבה זמן משפחתי וזיכרונות שיישארו אתכם תמיד.
נוסעים עם הילדים ורוצים להבטיח להם ( וגם לכם, כמובן ) רגעי הנאה איכותיים?
אספנו עבורכם שלל משחקים ורעיונות, בכדי שתוכלו לשדרג את טיול הקרוואנים שלכם למהנה במיוחד, מוכנים?

טבע, נופים קסומים והרבה זמן משפחתי והנאה. טיול קרוואנים הוא כיף ענק עבור גדולים כקטנים. אם בחרתם לבצע השכרת קרוואן, אתם וודאי יודעים כי מדובר בחוויה מיוחדת ומגבשת. איך נוכל להפוך אותה לייחודית אף יותר? צוות לנדאו קרוואנים, החברה המובילה להשכרת קרוואנים, ריכז עבורכם טיפים ורעיונות למשחקים שיהפכו גם את הנסיעה בקרוואן למהנה במיוחד.

משחקים בטיול קרוואן- חופשה ייחודית עם ערך מוסף

בשנים האחרונות ישראלים רבים, בוחרים בטיול קרוואנים כמסלול חופשה אולטימטיבי.
והאמת היא שלא קשה להבין למה. בעולם וגם בישראל, באיחור קל של כמה שנים, השכרת קרוואנים לצורך טיול או חופשה, הופכת לפופולארית ומבוקשת יותר ויותר. אין ספק כי מדובר באחד הטיולים המגוונים והייחודיים המתאימים לצרכים שונים. ככל שהפכו למבוקשים יותר, כך גם התפתחו הקרוואנים וכיום הם מציעים נוחות ואטרקטיביות לצד מקלחת, מטבח מאובזר ועוד ועוד. בכך הם משמשים פתרון נהדר עבור זוגות ואף עבור משפחות עם ילדים קטנים ואפילו תינוקות. הקרוואן מעניק תחושת בית, קביעות ורוגע, לצד היותו טיול חסכוני וייחודי.

מתי מגיעים?

השכרת קרוואן היא חופשה משפחתית בלתי נשכחת, אשר וודאי תיחקק בזיכרונם של כל בני המשפחה. אבל, אם אתם נוסעים עם ילדים וילדים קטנים בפרט, אתם וודאי יודעים שהנסיעה עשויה להיות מאתגרת מעט. איך הופכים אותה לכיפית במיוחד ונמנעים משאלות כמו: אבא, מתי מגיעים? משחקים בטיול קרוואן הם הפתרון האידאלי. קבלו מאתנו באהבה שלל רעיונות לנסיעה מדליקה וחווייתית:

 1. ארץ-עיר/ חי-צומח – מי לא מכיר את המשחק המנצח לכל משפחה? כמובן שמתאים בייחוד לילדים השולטים באלף-בית. תזכורת למי ששכח כיצד משחקים: המשחק בנוי על קטגוריות, כאשר הבסיסיות הן ארץ, עיר, חי, צומח, דומם. מחליטים מראש על קטגוריות המשחק, ולוקחים בחשבון כי מדובר על משחק נסיעה ועדיף שלא לקבוע יותר מדי קטגוריות. אחד מבני המשפחה מונה את אותיות הא’-ב’ עד שמכריזים “סטופ “.
  המנצח הוא הראשון שמוצא תשובות לכל הקטגוריות שנקבעו ואף ימנה את האותיות בסבב הבא. ומה עם ילדים קטנים יותר?  עם ילדים צעירים תוכלו לשחק ללא קטגוריות אלא רק בניסיון למצוא מילה אשר מתחילה באות שנבחרה.
 2. סיפור בהמשכים – דרך נפלאה להעביר את הנסיעה בכיף, למצוא עניין ולפתח דמיון.
  בוחרים את אחד מבני המשפחה והוא מתחיל לספר סיפור בחלקים, עוצר בנקודה מסוימת בסיפור ולאחריו כל משתתף בתורו ממשיך את הסיפור, עד שנוצר סיפור מגוון ומעניין המוכר מאוסף חלקים משעשע.
 3. חידונים מגוונים – חידונים הם אמצעי נפלא ללמידה וזמן משפחתי. ניתן להמציא חידונים משעשעים וספונטניים, או להכין מבעוד מועד חידוני טריוויה אשר ישמשו אתכם בנסיעה.
 4. 21  שאלות– כל אחד מהמשתתפים יבחר באובייקט מסוים: בעל חיים, חפץ או דמות כיד הדמיון. על האחרים לנחש את בחירתו.
  לרשותם עומדות 21 שאלות שהתשובה עליהם היא כן/לא.  בתום 21 השאלות על המשתתפים לנחש מהו האובייקט שנבחר.
 5. כן, לא, שחור או לבן במשחק זה בוחרים בשואל,
  אשר ישאל את האחרים שאלות עליהן הם יכולים לענות איזו תשובה שירצו. כללי המשחק אוסרים עליהם לעשות שימוש במילים:  ״כן״, ״לא״, ״שחור״, ״לבן״. המפסידים יצאו מהמשחק והאחרון שיישאר יקבל את תפקיד
  השואל/ת.

משחקים בטיול קרוואן

נוסעים ונהנים עם הילדים בהשכרת קרוואנים!

לסיכום, משחקים בטיול קרוואן הם כלי נהדר המביא עמו הנאה, צחוק ורגעי ביחד מיוחדים שאין להם תחליף. המשיכו לטייל וליהנות וליצור לכם זיכרונות משפחתיים. צוות לנדאו קרוואנים מאחל לכם השכרת קרוואן נהדרת ומלאה בכיף.
כתמיד, אנחנו כאן עבורכם על מנת שתוכלו לבחור בטיול הקרוואנים המושלם לצרכים שלכם.