במידה וכבר התחלתם לחשוב על החופשה המשפחתית הבאה שלכם יחד עם הילדים מומלץ שתדעו כי לא בכל מצב צריך לטוס לחו”ל. שכן בארץ לא חסר מגוון רחב של מקומות מופלאים להעביר בהם מספר ימים של שקט ורוגע. ניתן לומר כי ישנם טיסות מוזלות לאחרונה למספר לא קטן של יעדים, אך ידוע כי גם במידה ותבחרו להישאר בתוך גבולות מדינת ישראל תוכלו להנות מכך לא פחות – ולפעמים אף יותר. כל מה שעליכם לעשות במטרה לערוך טיול מושלם בגבולות הארץ יהיה לבחור את הדרך המתאימה והאידיאלית ביותר לנופש עבור משפחה, ותגלו מהר מאוד כי בחירה בקרוואן עשויה להיות בחירה לא פחות ממושלמת – במיוחד באזור הגליל.

חופשה ללא התפשרות בתנאים

במידה ואתם מתלבטים ותוהים מדוע קרוואן עשוי להיות הבחירה האידיאלית והטובה ביותר, מומלץ שתדעו כי מדובר בבחירה אשר מגיעה יחד עם תנאים נוחים במיוחד. מצד אחד תוכלו עם לעצור עם הקרוואן וללון במגוון רחב של מקומות בגליל וביניהם חניונים מסודרים, אזורי קמפינג, אגם הכנרת וכן הלאה וכן הלאה. אך ניתן לומר כי מצד שני ניתן להנות משלל התנאים האידיאליים שנרצה שיהיו לנו בזמן חופשה משפחתית.

הרוב המוחלט של הקרוואנים במדינה מתאימים לתנאי המחייה הספציפיים של מדינת ישראל, דבר אשר מצביע כי תנאים לא יחסר, וכן תוכלו למצוא בתוך הקרוואן מזגן עוצמתי, מיטות נוחות עם מזרנים מובילים, מטבחון עם כלל האבזור האפשרי, פינת אוכל מרווחת, שירותים ומקלחת עם מים חמים. לכן, אתם יכולים להיות רגועים ובראש שקט כי בין אם אתם מתכננים חופשה רומנטית ובין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית עם הילדים, ניתן לומר בבירור כי קרוואן עשוי להיות בחירה מופלאה לכאן או לכאן.

יתרונות של השכרת קרוואן

כפי שכבר ניתן להבחין ולראות, יציאה לחופשה יחד עם קרוואן עשויה להיות חוויה בלתי נשכחת, שכן ניתן להבחין שמדובר בחוויה המלווה במגוון יתרונות :

• חיסכון בעלויות – אחד הדברים החשובים לנו ביותר בעת יציאה לחופשה כזו או אחרת, זה הנושא הכלכלי העומד מאחורי החופשה, כאשר אנו מחליטים לצאת לחופשה בעזרת השכרת קרוואן ידוע כי אנו עונים על פתרון הלינה שכן ברוב המקרים מדובר בנושא המלווה בהוצאות כספיות גבוהות כאשר נדבר על בתי מלון וכדומה, כך שבמידה והחלטתם לצאת לחופשה בארץ ובחרתם בקרוואן שייתן לכם מענה עבור הלינה שלכם, ניכר כי ביצעתם חיסכון משמעותי בעלויות החופשה שלכם.

• חוויה של פעם בחיים – אחד היתרונות הבולטים יותר בכל הנוגע לנושא השכרת קרוואן הוא עצם החוויה ומהות הטיול עצמו, שכן בדרך כלל אנו רגילים ללינה בבתי מלון מפנקים בהם מגישים לנו הכל לידיים מבלי שנתאמץ, כאן מדובר בחוויה אחרת וכיפית לא פחות. כאשר אתם מחליטים לשכור קרוואנים לחופשה שלכם, הטיול מיד מקבל גוון אחר שכן מאפשר לכם לחוות מספר רב של מקומות נוספים באמצע הדרך, שכן כל מה שעליכם לעשות יהיה לעצור את הקרוואן ולצאת.

• ניידות ממקום למקום – כאשר אתם מחליטים להשכיר קרוואן לחופשה שלכם אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שיש לדבר, זה למעשה נושא ההתניידות ממקום למקום באופן קל, פשוט ונוח. שכן בזמן הנסיעה שלכם אל היעד תוכלו לעצור במספר מקומות שתרצו למגוון מטרות שונות – בין אם מדובר בעצירה בפינת נוף משגעת ובין אם מדובר בעצירה לצורך קניות להמשך המסע, ניתן לומר באופן חד משמעי כי עניין ההתניידות מקל עלינו בצורה בלתי רגילה במהלך הטיול שלנו.

עלויות השכרת קרוואן

מחירו של קרוואן להשכרה נגזר למעשה ממספר פרמטרים חשובים שכן בראשם סוג הקרוואן, רמת הפאר בתוך הקרוואן וגודלו. בנוגע לסוג הקרוואן מדובר על הבחירה שבין קרוואן נגרר לבין אוטו שקרוואן וכן גם מבחינת הסוג הספציפי של הקרוואן אותו בחרתם. חשוב לציין כי אוטו קרוואן יקר יותר מקרוואן נגרר להשכרה, שכן כפי שניתן להבין מקבלים באותה חביל גם קרוואן וגם רכב.

מדובר למעשה בקרוואן המחובר באופן ישיר אל הרכב אשר מהווה חלק בלתי נפרד ממנו וכן החלל שלהם הוא חלל אחיד ומאוחד. מנגד, בעת השכרת קרוואן נגרר אתם למעשה שוכרים את הקרוואן בלבד ומשתמשים בכלי הרכב הפרטי שלכם על מנת לגרור אותו לאורך הדרך. הקפידו לשים לב כי במידה וכלי הרכב שלכם לא מסוגל לשאת את הקרוואן הן מבחינה חוקית והן מבחינה פיזית – יהיה עליכם להשכור גם טנדר או לחילופין ג’יפ אשר יתאים לכך.