מי שהשכיר קרוואן בעבר, כבר יודע, מדובר בחוויה נהדרת וממכרת שאין שנייה לה. אם בעבר השכרת קרוואנים לטיולים ומסעות הייתה נפוצה יותר בחו"ל, הרי שניתן כבר לומר בוודאות כי מדובר בטרנד ההולך ותופס תאוצה גם בארץ.

לא מפתיע שחושבים על כך- השכרת קרוואן מאפשרת לכם חופשה מפנקת בכל מקום שתבחרו: בשטח, בטבע ובחוף הים- הכל אפשרי וישים. הקרוואנים שלנו בלנדאו קרוואנים למשל, נוחים, מאובזרים ומפנקים. מתאימים למשפחות הבוחרות חווית טיול שונה וגם לאירוח ואירועים יוקרתיים וייחודיים.

אז כיצד בוחרים מההיצע הקיים? מהו הקרוואן המתאים לכם ומהו מחיר משתלם? כל הפרטים לפניכם:

קריטריונים בהשכרת קרוואן- מחיר, גודל ואבזור

מהם הגורמים המשפיעים על מחיר הקרוואן שאותו תשכירו?

ראשית לכל, הגודל.

ככלל, הקרוואנים הנפוצים בארץ הם אלו הנגררים מאחורי רכב בעל וו גרירה. יש קרוואנים קטנים למדי שיתאימו לזוג ויש גם קרוואנים גדולים יותר, שיתאימו למשפחות או לקבוצה של שישה עד שבעה נופשים.

מחירו של קרוואן קטן יכול להגיע למחצית ממחירו של קרוואן גדול יותר, בנוסף, רמת האבזור משפיעה אף היא על התמחור.  מטבע הדברים, כאשר מדובר בקרוואן מאובזר יותר – מחיר ההשכרה שלו יעלה בהתאם.

ישנם קרוואנים בעלי מטבח של ממש ויש כאלה שכוללים מקלחות ואפילו שירותים כימים. ישנן חברות שמספקות עם הקרוואן גם ציוד נלווה וכן ציוד לקמפינג, שולחן מתקפל, כסאות ועוד- כל אלה משפיעים, כמובן על התמחור.

מחיר השכרת קרוואנים כתלות בתקופת ההשכר

באופן טבעי, ככל שבוחרים להשכיר את הקרוואן לתקופה ארוכה יותר, כך המחיר לכל יום ילך וירד. בסופי שבוע, באופן ברור, מחירי ההשכרה עולים, שכן הביקוש משמעותי יותר. באופן דומה, בתקופות של חגים וחופשות מחירי ההשכרה גבוהים יותר

שירות אקסטרה נוסף הקיים בחלק מחברות השכרת הקרוואנים בארץ מאפשר ליהנות מהקרוואן בלי הטרחה הכרוכה בהסעה שלו ממקום למקום. אם אין לכם רכב מתאים לגרירה או שפשוט לא מתחשק לכם לגרור את הקרוואן בדרכים הארוכות, לנדאו השכרת קרוואנים תשמח להציב עבורכם את הקרוואן כשהוא מוכן לשימוש בנקודה מוסכמת מראש.

*כמובן ששירות מסוג זה כרוך בתשלום נוסף.

רכב מתאים לגרירה

במידה וזו הפעם הראשונה בה בחרתם להשכיר קרוואן, יש לוודא מראש כי הרכב שלכם מתאים לגרירתו. יש צורך בוו גרירה מתאים וכן חשוב שכושר הנשיאה של הרכב, מתאים.

באם רכבכם אינו מתאים, חברות השכרת הקרוואן ישמחו להציע לכם שרות נוסף של השכרת רכב מתאים. את מחירו יש כמובן להוסיף לתמחור הכולל כאשר מבצעים השוואת מחירים.

ועוד כמה הערות חשובות

חשוב לבדוק האם המחיר כולל ביטוח, באיזו שעה ניתן לאסוף את הקרוואן ומתי יש להחזיר אותו. לא פחות חשוב –להתעדכן במחירי החניונים שבהם אתם מתכוונים לשהות.

עשינו לכם חשק? קפצו לקרוואן שלנו ובואו נצא לדרך!