השכרת קרוואן בחורף היא בחירה מועדפת עבור משפחות ויחידים, המעוניינים להנות מהיתרונות הייחודיים שמצויים בהשכרת קרוואן דווקא בעונה זו. המשיכו לקרוא וגלו על יתרונות השכרת קרוואנים בחורף.

השכרת קרוואנים בחורף

אין כמו תקופת הקיץ לבחור בטיול קרוואנים. בתקופה זו של העונה, עולם הקרוואנים מתעורר והופך לשוקק חיים.  אין ספק כי טיול קרוואנים טומן בחובו אינספור אפשרויות פנאי ובילוי משפחתיות ומהווה תרבות נופש ייחודית .

אך האם ידעתם כי דווקא עונת החורף מאפשרת טיול לא שגרתי ומגלמת כמה מהיתרונות הגדולים של טיול קרוואן? בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על כל היתרונות של השכרת קרוואנים בחורף.
לנדאו קרוואנים מספקת שירות השכרת קרוואן בחורף, ובכל עונות השנה, כדי שבכל זמן תוכלו לחוש את התחושה המשכרת של החופש.

החורף בפתח

בפתחה של עונת החורף הקרירה והגשומה, האפשרויות והזמינות של השכרת קרוואן הופכות נגישות ונוחות יותר. אם בעונת הקיץ הביקוש להשכרת קרוואן גדל,  הדרישה עולה ומביאה לצמצום במבחר הקרוואנים ובתאריכים הפנויים להשכרה, הרי שהשכרת קרוואן בחורף מאפשרת ספונטניות, חשיבה מחוץ לקופסא, מבחר גדול של דגמים ותאריכים פנויים.

יתרונות הקרוואן הם בראש ובראשונה הנוחות וההגנה, התחושה הביתית והניידות אלה כמובן מתעצמים בחורף. הקרוואן מאפשר לחוות טיול בטבע ולחוש אותו בעונה הגשומה מבלי להירטב כאשר אתם מוגנים מהקור ויכולים להתכרבל בחמימות בקרוואן בעודכם נהנים מהגשם השוטף בחוץ.

החורף הישראלי הנוח למטייל, מאפשר חווית טיול מוצלחת וייחודית ופותח בפנינו הזדמנות לא שגרתית לחוש את הטבע גם שגשום וקר. כאשר הגשם דועך ניתן לצאת לטיול רגלי בין הטיפות ולהריח את ריחו המשכר.

על מה לשים דגש כאשר שוכרים קרוואן בחורף ?

  • חשוב לוודא כי בקרוואן קיימת מערכת חימום הפועלת באופן תקין.
  • ההמלצה היא לכלול תרמוסטט במערכת החימום על מנת לחסוך באנרגיה.
  • יש לדאוג כי הקרוואן יהיה בעל שכבת בידוד ברמה טובה אשר תאפשר לשמור על החום בתוכו לזמן ממושך.
  • בדקו האם קיימת אפשרות לחימום מים למקלחת וכמה זמן נדרש לשם כך.
  • הימנעו מנסיעה בדרכים לא סלולות העלולות להיות בוציות ומשובשות ולגרום לשקיעת הקרוואן.
  • בדיוק כמו בקיץ, ודאו כי עברתם על רשימת ציוד לטיול בקרוואן, והכניסו מה שצריך.

חוויית הטיול בקרוואן בחורף פותחת בפני המטיילים אפשרות לחוויית טיול לא שגרתית בזמן בו הביקושים באופן טבעי נמוכים יותר והזמינות גדולה יותר. זאת ועוד , סיכוייכם לקבל קרוואן חדיש וגדול במחיר משתלם, עולים . אין כמו החורף לחזות בפריחה ואין כמו נסיעה בקרוואן לטיול ברמת הגולן או הגליל העליון על מנת ליהנות מיופי הצמחייה שבמקום בתוספת של נחלים ונהרות גועשים. הנוף מרענן ומרגישים באופן מושלם את כל מה שיש לטבע להציע . אכן, גם בעונת החורף כאשר במרבית המדינה גשום וקר, הקרוואן המשפחתי מספק חווית חופשה נפלאה בתנאים חמימים ואידאליים.

השכרת קרוואן בחורף- רק עם לנדאו קרוואנים

גם אם מעולם לא שכרתם קרוואן, עם צוות לנדאו קרוואנים, תוכלו לקבל את כל המידע וההדרכה להם אתם זקוקים, כדי להנות מטיול קרוואנים מהנה בשטח, גם בעונת החורף. ההדרכה כוללת התייחסות לתפעול הקרוואן, מידע על חניוני קרוואנים ברחבי הארץ הוראות בטיחות, וכל מידע נוסף שיסייע לכם בשטח.